Europa League Qualification
16:45
**St Joseph's (Gib)
2 - 0
FC Prishtina (Kos)
(1 - 1)
4.753.561.68
Africa Cup of Nations Group Stage
17:00
Benin
0 - 0
Cameroon
5.033.171.82
17:00
Guinea-Bissau
0 - 2
Ghana
8.413.951.44
20:00
Angola
0 - 1
Mali
4.072.562.36
20:00
Mauritania
0 - 0
Tunisia
10.685.201.29
Finland - Ykkonen
16:30
Ekenas IF
1 - 4
KTP Kotka
2.553.352.49
16:30
TPV Tampere
1 - 4
TPS Turku
4.823.891.61
Georgia - Premier Liga
15:00
Torpedo Kutaisi
0 - 2
Locomotive Tbilisi
2.733.222.26
16:30
WIT Georgia Tbilisi
0 - 0
Chikhura Sachkhere
3.763.291.81
18:30
Saburtalo Tbilisi
2 - 2
FC Rustavi
1.244.998.35
Sweden - Division 1 - Sodra
18:30
Assyriska Turabdin IK
1 - 2
Lindome GIF
2.423.392.55
Sweden - Svenska Cupen
18:00
Carlstad United
5 - 0
Rynninge IK
1.474.355.06
Brazil - Serie C - Group B
00:00
Juventude RS
2 - 0
Luverdense MT
1.563.486.00
Club Friendly
10:00
FK Khimki (Rus)
0 - 0
Torpedo Moskva (Rus)
2.153.252.85
10:00
Vitkovice (Cze)
1 - 4
MFK Skalica (Svk)
1.543.904.71
14:00
NK Osijek (Cro)
1 - 1
Banik Ostrava (Cze)
2.303.582.55
15:00
FK Lviv (Ukr)
3 - 3
Ahrobiznes Volochysk (Ukr)
1.523.585.47
15:00
Legia Warszawa (Pol)
3 - 3
Universitatea Craiova (Rou)
1.873.503.30
15:00
MFK Zemplin Michalovce (Svk)
1 - 1
Tatran Liptovsky Mikulas (Svk)
1.613.804.31
15:30
Arsenal Tula (Rus)
0 - 0
Pribram (Cze)
1.504.074.99
15:30
Astra Giurgiu (Rou)
0 - 0
Slaven Belupo (Cro)
2.273.432.77
15:30
Javor Ivanjica (Srb)
1 - 0
Radnik Bijeljina (Bih)
2.793.592.09
16:00
FK Pardubice (Cze)
4 - 3
AS Trencin (Svk)
2.413.502.52
16:00
Radnik Surdulica (Srb)
0 - 1
Sutjeska Niksic (Mne)
2.393.392.49
17:00
Apollon Limassol (Cyp)
1 - 2
Slovan Liberec (Cze)
2.563.432.48
17:00
Austria Lustenau (Aut)
4 - 3
Atromitos Athens (Gre)
4.163.871.68
17:00
Cracovia Krakow (Pol)
0 - 1
Pyunik (Arm)
1.494.205.35
17:00
FC Orenburg (Rus)
2 - 0
FC Copenhagen (Den)
3.733.611.81
17:00
Le Havre (Fra)
0 - 1
Guingamp (Fra)
3.403.581.91
17:00
Maccabi Haifa (Isr)
0 - 0
Saint Truiden (Bel)
3.763.781.71
17:00
Qarabag Agdam (Aze)
2 - 2
Viktoria Plzen (Cze)
3.343.641.91
17:00
Sparta Prague (Cze)
1 - 1
Dinamo Moskva (Rus)
2.263.372.78
17:00
SV Ried (Aut)
2 - 0
Gyirmot FC Gyor (Hun)
1.844.272.95
17:30
Austria Klagenfurt (Aut)
0 - 2
Dinamo Zagreb (Cro)
9.005.501.20
17:30
Austria Wien (Aut)
2 - 3
Slavia Prague (Cze)
4.053.701.75
17:30
Dundee FC (Sco)
0 - 0
Nottingham (Eng)
6.104.841.36
17:30
Sturm Graz (Aut)
0 - 3
Akhmat Grozny (Rus)
2.753.442.26
17:30
Young Boys (Sui)
1 - 1
Levski Sofia (Bul)
1.235.749.54
18:00
Geel (Bel)
0 - 5
Lommel (Bel)
6.375.201.33
18:30
Neuchatel Xamax (Sui)
2 - 1
Yverdon-Sport (Sui)
1.365.036.22
18:30
St. Gallen (Sui)
0 - 0
Celtic (Sco)
3.683.931.77
19:45
Airdrieonians (Sco)
2 - 0
Albion Rovers (Sco)
1.374.736.20
19:45
Alloa Athletic (Sco)
3 - 2
Clyde (Sco)
1.873.523.50
19:45
Dumbarton (Sco)
postp
Dunfermline Athletic (Sco)
4.724.271.52
19:45
East Fife (Sco)
1 - 2
Queen of the South (Sco)
3.563.491.88
*** Odds are pre-match and they are average value calculated from couple of bookmakers. They are accurate at the moment of last update 29.03.2024 08:06. They may vary at this moment.