TempoTips

Second PFL - Bulgaria

Program Bulgaria

Scheduled Matches by Round

Round 1
20.07.2024 Fratria Varna - Dobrudzha Dobrich 3.32 3.23 2.02
20.07.2024 Nesebar - CSKA 1948 II 2.46 3.22 2.55
20.07.2024 Spartak Pleven - Dunav Ruse 2.38 2.97 2.85
20.07.2024 Sportist Svoge - Pirin Blagoevgrad 4.22 3.21 1.79
20.07.2024 Montana - Marek Dupnitsa 1.72 3.34 4.44
21.07.2024 Belasitsa Petr. - Strumska Slava 1.82 3.21 4.09
22.07.2024 CSKA Sofia II - Lovech 2.36 3.00 2.80
22.07.2024 Minyor Pernik - Botev Pld. II 1.54 3.57 5.56
22.07.2024 Ludogorets R. II - Lokomotiv GO 1.63 3.49 4.76
23.07.2024 Yantra Gabrovo - Etar Veliko Tarnovo 2.81 3.01 2.35
Round 2
27.07.2024 Lovech - Spartak Pleven - - -
27.07.2024 Marek Dupnitsa - Yantra Gabrovo - - -
27.07.2024 Sportist Svoge - Fratria Varna - - -
27.07.2024 Dunav Ruse - Nesebar - - -
27.07.2024 Etar Veliko Tarnovo - Minyor Pernik - - -
27.07.2024 Pirin Blagoevgrad - Strumska Slava - - -
28.07.2024 Dobrudzha Dobrich - CSKA Sofia II - - -
29.07.2024 Botev Pld. II - Belasitsa Petr. - - -
29.07.2024 CSKA 1948 II - Ludogorets R. II - - -
30.07.2024 Lokomotiv GO - Montana - - -
Round 3
03.08.2024 Belasitsa Petr. - Etar Veliko Tarnovo - - -
03.08.2024 CSKA Sofia II - Sportist Svoge - - -
03.08.2024 Fratria Varna - Pirin Blagoevgrad - - -
03.08.2024 Ludogorets R. II - Dunav Ruse - - -
03.08.2024 Minyor Pernik - Marek Dupnitsa - - -
03.08.2024 Montana - CSKA 1948 II - - -
03.08.2024 Nesebar - Lovech - - -
03.08.2024 Spartak Pleven - Dobrudzha Dobrich - - -
03.08.2024 Strumska Slava - Botev Pld. II - - -
03.08.2024 Yantra Gabrovo - Lokomotiv GO - - -
Round 4
10.08.2024 CSKA 1948 II - Yantra Gabrovo - - -
10.08.2024 Dobrudzha Dobrich - Nesebar - - -
10.08.2024 Dunav Ruse - Montana - - -
10.08.2024 Etar Veliko Tarnovo - Strumska Slava - - -
10.08.2024 Fratria Varna - CSKA Sofia II - - -
10.08.2024 Lokomotiv GO - Minyor Pernik - - -
10.08.2024 Lovech - Ludogorets R. II - - -
10.08.2024 Marek Dupnitsa - Belasitsa Petr. - - -
10.08.2024 Pirin Blagoevgrad - Botev Pld. II - - -
10.08.2024 Sportist Svoge - Spartak Pleven - - -
Round 5
17.08.2024 Belasitsa Petr. - Lokomotiv GO - - -
17.08.2024 Botev Pld. II - Etar Veliko Tarnovo - - -
17.08.2024 CSKA Sofia II - Pirin Blagoevgrad - - -
17.08.2024 Ludogorets R. II - Dobrudzha Dobrich - - -
17.08.2024 Minyor Pernik - CSKA 1948 II - - -
17.08.2024 Montana - Lovech - - -
17.08.2024 Nesebar - Sportist Svoge - - -
17.08.2024 Spartak Pleven - Fratria Varna - - -
17.08.2024 Strumska Slava - Marek Dupnitsa - - -
17.08.2024 Yantra Gabrovo - Dunav Ruse - - -
Round 6
24.08.2024 CSKA 1948 II - Belasitsa Petr. - - -
24.08.2024 CSKA Sofia II - Spartak Pleven - - -
24.08.2024 Dobrudzha Dobrich - Montana - - -
24.08.2024 Dunav Ruse - Minyor Pernik - - -
24.08.2024 Fratria Varna - Nesebar - - -
24.08.2024 Lokomotiv GO - Strumska Slava - - -
24.08.2024 Lovech - Yantra Gabrovo - - -
24.08.2024 Marek Dupnitsa - Botev Pld. II - - -
24.08.2024 Pirin Blagoevgrad - Etar Veliko Tarnovo - - -
24.08.2024 Sportist Svoge - Ludogorets R. II - - -
Round 7
31.08.2024 Belasitsa Petr. - Dunav Ruse - - -
31.08.2024 Botev Pld. II - Lokomotiv GO - - -
31.08.2024 Etar Veliko Tarnovo - Marek Dupnitsa - - -
31.08.2024 Ludogorets R. II - Fratria Varna - - -
31.08.2024 Minyor Pernik - Lovech - - -
31.08.2024 Montana - Sportist Svoge - - -
31.08.2024 Nesebar - CSKA Sofia II - - -
31.08.2024 Spartak Pleven - Pirin Blagoevgrad - - -
31.08.2024 Strumska Slava - CSKA 1948 II - - -
31.08.2024 Yantra Gabrovo - Dobrudzha Dobrich - - -
Round 8
07.09.2024 CSKA 1948 II - Botev Pld. II - - -
07.09.2024 CSKA Sofia II - Ludogorets R. II - - -
07.09.2024 Dobrudzha Dobrich - Minyor Pernik - - -
07.09.2024 Dunav Ruse - Strumska Slava - - -
07.09.2024 Fratria Varna - Montana - - -
07.09.2024 Lokomotiv GO - Etar Veliko Tarnovo - - -
07.09.2024 Lovech - Belasitsa Petr. - - -
07.09.2024 Pirin Blagoevgrad - Marek Dupnitsa - - -
07.09.2024 Spartak Pleven - Nesebar - - -
07.09.2024 Sportist Svoge - Yantra Gabrovo - - -
Round 9
14.09.2024 Belasitsa Petr. - Dobrudzha Dobrich - - -
14.09.2024 Botev Pld. II - Dunav Ruse - - -
14.09.2024 Etar Veliko Tarnovo - CSKA 1948 II - - -
14.09.2024 Ludogorets R. II - Spartak Pleven - - -
14.09.2024 Marek Dupnitsa - Lokomotiv GO - - -
14.09.2024 Minyor Pernik - Sportist Svoge - - -
14.09.2024 Montana - CSKA Sofia II - - -
14.09.2024 Nesebar - Pirin Blagoevgrad - - -
14.09.2024 Strumska Slava - Lovech - - -
14.09.2024 Yantra Gabrovo - Fratria Varna - - -
Round 10
21.09.2024 CSKA 1948 II - Marek Dupnitsa - - -
21.09.2024 CSKA Sofia II - Yantra Gabrovo - - -
21.09.2024 Dobrudzha Dobrich - Strumska Slava - - -
21.09.2024 Dunav Ruse - Etar Veliko Tarnovo - - -
21.09.2024 Fratria Varna - Minyor Pernik - - -
21.09.2024 Lovech - Botev Pld. II - - -
21.09.2024 Nesebar - Ludogorets R. II - - -
21.09.2024 Pirin Blagoevgrad - Lokomotiv GO - - -
21.09.2024 Spartak Pleven - Montana - - -
21.09.2024 Sportist Svoge - Belasitsa Petr. - - -
Round 11
28.09.2024 Belasitsa Petr. - Fratria Varna - - -
28.09.2024 Botev Pld. II - Dobrudzha Dobrich - - -
28.09.2024 Etar Veliko Tarnovo - Lovech - - -
28.09.2024 Lokomotiv GO - CSKA 1948 II - - -
28.09.2024 Ludogorets R. II - Pirin Blagoevgrad - - -
28.09.2024 Marek Dupnitsa - Dunav Ruse - - -
28.09.2024 Minyor Pernik - CSKA Sofia II - - -
28.09.2024 Montana - Nesebar - - -
28.09.2024 Strumska Slava - Sportist Svoge - - -
28.09.2024 Yantra Gabrovo - Spartak Pleven - - -
Round 12
05.10.2024 CSKA Sofia II - Belasitsa Petr. - - -
05.10.2024 Dobrudzha Dobrich - Etar Veliko Tarnovo - - -
05.10.2024 Dunav Ruse - Lokomotiv GO - - -
05.10.2024 Fratria Varna - Strumska Slava - - -
05.10.2024 Lovech - Marek Dupnitsa - - -
05.10.2024 Ludogorets R. II - Montana - - -
05.10.2024 Nesebar - Yantra Gabrovo - - -
05.10.2024 Pirin Blagoevgrad - CSKA 1948 II - - -
05.10.2024 Spartak Pleven - Minyor Pernik - - -
05.10.2024 Sportist Svoge - Botev Pld. II - - -
Round 13
19.10.2024 Belasitsa Petr. - Spartak Pleven - - -
19.10.2024 Botev Pld. II - Fratria Varna - - -
19.10.2024 CSKA 1948 II - Dunav Ruse - - -
19.10.2024 Etar Veliko Tarnovo - Sportist Svoge - - -
19.10.2024 Lokomotiv GO - Lovech - - -
19.10.2024 Marek Dupnitsa - Dobrudzha Dobrich - - -
19.10.2024 Minyor Pernik - Nesebar - - -
19.10.2024 Montana - Pirin Blagoevgrad - - -
19.10.2024 Strumska Slava - CSKA Sofia II - - -
19.10.2024 Yantra Gabrovo - Ludogorets R. II - - -
Round 14
26.10.2024 CSKA Sofia II - Botev Pld. II - - -
26.10.2024 Dobrudzha Dobrich - Lokomotiv GO - - -
26.10.2024 Fratria Varna - Etar Veliko Tarnovo - - -
26.10.2024 Lovech - CSKA 1948 II - - -
26.10.2024 Ludogorets R. II - Minyor Pernik - - -
26.10.2024 Montana - Yantra Gabrovo - - -
26.10.2024 Nesebar - Belasitsa Petr. - - -
26.10.2024 Pirin Blagoevgrad - Dunav Ruse - - -
26.10.2024 Spartak Pleven - Strumska Slava - - -
26.10.2024 Sportist Svoge - Marek Dupnitsa - - -
Round 15
02.11.2024 Belasitsa Petr. - Ludogorets R. II - - -
02.11.2024 Botev Pld. II - Spartak Pleven - - -
02.11.2024 CSKA 1948 II - Dobrudzha Dobrich - - -
02.11.2024 Dunav Ruse - Lovech - - -
02.11.2024 Etar Veliko Tarnovo - CSKA Sofia II - - -
02.11.2024 Lokomotiv GO - Sportist Svoge - - -
02.11.2024 Marek Dupnitsa - Fratria Varna - - -
02.11.2024 Minyor Pernik - Montana - - -
02.11.2024 Strumska Slava - Nesebar - - -
02.11.2024 Yantra Gabrovo - Pirin Blagoevgrad - - -
Round 16
09.11.2024 CSKA Sofia II - Marek Dupnitsa - - -
09.11.2024 Dobrudzha Dobrich - Dunav Ruse - - -
09.11.2024 Fratria Varna - Lokomotiv GO - - -
09.11.2024 Ludogorets R. II - Strumska Slava - - -
09.11.2024 Montana - Belasitsa Petr. - - -
09.11.2024 Nesebar - Botev Pld. II - - -
09.11.2024 Pirin Blagoevgrad - Lovech - - -
09.11.2024 Spartak Pleven - Etar Veliko Tarnovo - - -
09.11.2024 Sportist Svoge - CSKA 1948 II - - -
09.11.2024 Yantra Gabrovo - Minyor Pernik - - -
Round 17
16.11.2024 Belasitsa Petr. - Yantra Gabrovo - - -
16.11.2024 Botev Pld. II - Ludogorets R. II - - -
16.11.2024 CSKA 1948 II - Fratria Varna - - -
16.11.2024 Dunav Ruse - Sportist Svoge - - -
16.11.2024 Etar Veliko Tarnovo - Nesebar - - -
16.11.2024 Lokomotiv GO - CSKA Sofia II - - -
16.11.2024 Lovech - Dobrudzha Dobrich - - -
16.11.2024 Marek Dupnitsa - Spartak Pleven - - -
16.11.2024 Minyor Pernik - Pirin Blagoevgrad - - -
16.11.2024 Strumska Slava - Montana - - -
Round 18
23.11.2024 CSKA Sofia II - CSKA 1948 II - - -
23.11.2024 Fratria Varna - Dunav Ruse - - -
23.11.2024 Ludogorets R. II - Etar Veliko Tarnovo - - -
23.11.2024 Minyor Pernik - Belasitsa Petr. - - -
23.11.2024 Montana - Botev Pld. II - - -
23.11.2024 Nesebar - Marek Dupnitsa - - -
23.11.2024 Pirin Blagoevgrad - Dobrudzha Dobrich - - -
23.11.2024 Spartak Pleven - Lokomotiv GO - - -
23.11.2024 Sportist Svoge - Lovech - - -
23.11.2024 Yantra Gabrovo - Strumska Slava - - -
Round 19
30.11.2024 Belasitsa Petr. - Pirin Blagoevgrad - - -
30.11.2024 Botev Pld. II - Yantra Gabrovo - - -
30.11.2024 CSKA 1948 II - Spartak Pleven - - -
30.11.2024 Dobrudzha Dobrich - Sportist Svoge - - -
30.11.2024 Dunav Ruse - CSKA Sofia II - - -
30.11.2024 Etar Veliko Tarnovo - Montana - - -
30.11.2024 Lokomotiv GO - Nesebar - - -
30.11.2024 Lovech - Fratria Varna - - -
30.11.2024 Marek Dupnitsa - Ludogorets R. II - - -
30.11.2024 Strumska Slava - Minyor Pernik - - -
Round 20
04.12.2024 Botev Pld. II - Minyor Pernik - - -
04.12.2024 CSKA 1948 II - Nesebar - - -
04.12.2024 Dobrudzha Dobrich - Fratria Varna - - -
04.12.2024 Dunav Ruse - Spartak Pleven - - -
04.12.2024 Etar Veliko Tarnovo - Yantra Gabrovo - - -
04.12.2024 Lokomotiv GO - Ludogorets R. II - - -
04.12.2024 Lovech - CSKA Sofia II - - -
04.12.2024 Marek Dupnitsa - Montana - - -
04.12.2024 Pirin Blagoevgrad - Sportist Svoge - - -
04.12.2024 Strumska Slava - Belasitsa Petr. - - -
Round 21
07.12.2024 Belasitsa Petr. - Botev Pld. II - - -
07.12.2024 CSKA Sofia II - Dobrudzha Dobrich - - -
07.12.2024 Fratria Varna - Sportist Svoge - - -
07.12.2024 Ludogorets R. II - CSKA 1948 II - - -
07.12.2024 Minyor Pernik - Etar Veliko Tarnovo - - -
07.12.2024 Montana - Lokomotiv GO - - -
07.12.2024 Nesebar - Dunav Ruse - - -
07.12.2024 Spartak Pleven - Lovech - - -
07.12.2024 Strumska Slava - Pirin Blagoevgrad - - -
07.12.2024 Yantra Gabrovo - Marek Dupnitsa - - -
Round 22
15.02.2025 Botev Pld. II - Strumska Slava - - -
15.02.2025 CSKA 1948 II - Montana - - -
15.02.2025 Dobrudzha Dobrich - Spartak Pleven - - -
15.02.2025 Dunav Ruse - Ludogorets R. II - - -
15.02.2025 Etar Veliko Tarnovo - Belasitsa Petr. - - -
15.02.2025 Lokomotiv GO - Yantra Gabrovo - - -
15.02.2025 Lovech - Nesebar - - -
15.02.2025 Marek Dupnitsa - Minyor Pernik - - -
15.02.2025 Pirin Blagoevgrad - Fratria Varna - - -
15.02.2025 Sportist Svoge - CSKA Sofia II - - -
Round 23
22.02.2025 Belasitsa Petr. - Marek Dupnitsa - - -
22.02.2025 Botev Pld. II - Pirin Blagoevgrad - - -
22.02.2025 CSKA Sofia II - Fratria Varna - - -
22.02.2025 Ludogorets R. II - Lovech - - -
22.02.2025 Minyor Pernik - Lokomotiv GO - - -
22.02.2025 Montana - Dunav Ruse - - -
22.02.2025 Nesebar - Dobrudzha Dobrich - - -
22.02.2025 Spartak Pleven - Sportist Svoge - - -
22.02.2025 Strumska Slava - Etar Veliko Tarnovo - - -
22.02.2025 Yantra Gabrovo - CSKA 1948 II - - -
Round 24
01.03.2025 CSKA 1948 II - Minyor Pernik - - -
01.03.2025 Dobrudzha Dobrich - Ludogorets R. II - - -
01.03.2025 Dunav Ruse - Yantra Gabrovo - - -
01.03.2025 Etar Veliko Tarnovo - Botev Pld. II - - -
01.03.2025 Fratria Varna - Spartak Pleven - - -
01.03.2025 Lokomotiv GO - Belasitsa Petr. - - -
01.03.2025 Lovech - Montana - - -
01.03.2025 Marek Dupnitsa - Strumska Slava - - -
01.03.2025 Pirin Blagoevgrad - CSKA Sofia II - - -
01.03.2025 Sportist Svoge - Nesebar - - -
Round 25
08.03.2025 Belasitsa Petr. - CSKA 1948 II - - -
08.03.2025 Botev Pld. II - Marek Dupnitsa - - -
08.03.2025 Etar Veliko Tarnovo - Pirin Blagoevgrad - - -
08.03.2025 Ludogorets R. II - Sportist Svoge - - -
08.03.2025 Minyor Pernik - Dunav Ruse - - -
08.03.2025 Montana - Dobrudzha Dobrich - - -
08.03.2025 Nesebar - Fratria Varna - - -
08.03.2025 Spartak Pleven - CSKA Sofia II - - -
08.03.2025 Strumska Slava - Lokomotiv GO - - -
08.03.2025 Yantra Gabrovo - Lovech - - -
Round 26
15.03.2025 CSKA 1948 II - Strumska Slava - - -
15.03.2025 CSKA Sofia II - Nesebar - - -
15.03.2025 Dobrudzha Dobrich - Yantra Gabrovo - - -
15.03.2025 Dunav Ruse - Belasitsa Petr. - - -
15.03.2025 Fratria Varna - Ludogorets R. II - - -
15.03.2025 Lokomotiv GO - Botev Pld. II - - -
15.03.2025 Lovech - Minyor Pernik - - -
15.03.2025 Marek Dupnitsa - Etar Veliko Tarnovo - - -
15.03.2025 Pirin Blagoevgrad - Spartak Pleven - - -
15.03.2025 Sportist Svoge - Montana - - -
Round 27
22.03.2025 Belasitsa Petr. - Lovech - - -
22.03.2025 Botev Pld. II - CSKA 1948 II - - -
22.03.2025 Etar Veliko Tarnovo - Lokomotiv GO - - -
22.03.2025 Ludogorets R. II - CSKA Sofia II - - -
22.03.2025 Marek Dupnitsa - Pirin Blagoevgrad - - -
22.03.2025 Minyor Pernik - Dobrudzha Dobrich - - -
22.03.2025 Montana - Fratria Varna - - -
22.03.2025 Nesebar - Spartak Pleven - - -
22.03.2025 Strumska Slava - Dunav Ruse - - -
22.03.2025 Yantra Gabrovo - Sportist Svoge - - -
Round 28
29.03.2025 CSKA 1948 II - Etar Veliko Tarnovo - - -
29.03.2025 CSKA Sofia II - Montana - - -
29.03.2025 Dobrudzha Dobrich - Belasitsa Petr. - - -
29.03.2025 Dunav Ruse - Botev Pld. II - - -
29.03.2025 Fratria Varna - Yantra Gabrovo - - -
29.03.2025 Lokomotiv GO - Marek Dupnitsa - - -
29.03.2025 Lovech - Strumska Slava - - -
29.03.2025 Pirin Blagoevgrad - Nesebar - - -
29.03.2025 Spartak Pleven - Ludogorets R. II - - -
29.03.2025 Sportist Svoge - Minyor Pernik - - -
Round 29
02.04.2025 Belasitsa Petr. - Sportist Svoge - - -
02.04.2025 Botev Pld. II - Lovech - - -
02.04.2025 Etar Veliko Tarnovo - Dunav Ruse - - -
02.04.2025 Lokomotiv GO - Pirin Blagoevgrad - - -
02.04.2025 Ludogorets R. II - Nesebar - - -
02.04.2025 Marek Dupnitsa - CSKA 1948 II - - -
02.04.2025 Minyor Pernik - Fratria Varna - - -
02.04.2025 Montana - Spartak Pleven - - -
02.04.2025 Strumska Slava - Dobrudzha Dobrich - - -
02.04.2025 Yantra Gabrovo - CSKA Sofia II - - -
Round 30
05.04.2025 CSKA 1948 II - Lokomotiv GO - - -
05.04.2025 CSKA Sofia II - Minyor Pernik - - -
05.04.2025 Dobrudzha Dobrich - Botev Pld. II - - -
05.04.2025 Dunav Ruse - Marek Dupnitsa - - -
05.04.2025 Fratria Varna - Belasitsa Petr. - - -
05.04.2025 Lovech - Etar Veliko Tarnovo - - -
05.04.2025 Nesebar - Montana - - -
05.04.2025 Pirin Blagoevgrad - Ludogorets R. II - - -
05.04.2025 Spartak Pleven - Yantra Gabrovo - - -
05.04.2025 Sportist Svoge - Strumska Slava - - -
Round 31
12.04.2025 Belasitsa Petr. - CSKA Sofia II - - -
12.04.2025 Botev Pld. II - Sportist Svoge - - -
12.04.2025 CSKA 1948 II - Pirin Blagoevgrad - - -
12.04.2025 Etar Veliko Tarnovo - Dobrudzha Dobrich - - -
12.04.2025 Lokomotiv GO - Dunav Ruse - - -
12.04.2025 Marek Dupnitsa - Lovech - - -
12.04.2025 Minyor Pernik - Spartak Pleven - - -
12.04.2025 Montana - Ludogorets R. II - - -
12.04.2025 Strumska Slava - Fratria Varna - - -
12.04.2025 Yantra Gabrovo - Nesebar - - -
Round 32
19.04.2025 CSKA Sofia II - Strumska Slava - - -
19.04.2025 Dobrudzha Dobrich - Marek Dupnitsa - - -
19.04.2025 Dunav Ruse - CSKA 1948 II - - -
19.04.2025 Fratria Varna - Botev Pld. II - - -
19.04.2025 Lovech - Lokomotiv GO - - -
19.04.2025 Ludogorets R. II - Yantra Gabrovo - - -
19.04.2025 Nesebar - Minyor Pernik - - -
19.04.2025 Pirin Blagoevgrad - Montana - - -
19.04.2025 Spartak Pleven - Belasitsa Petr. - - -
19.04.2025 Sportist Svoge - Etar Veliko Tarnovo - - -
Round 33
26.04.2025 Belasitsa Petr. - Nesebar - - -
26.04.2025 Botev Pld. II - CSKA Sofia II - - -
26.04.2025 CSKA 1948 II - Lovech - - -
26.04.2025 Dunav Ruse - Pirin Blagoevgrad - - -
26.04.2025 Etar Veliko Tarnovo - Fratria Varna - - -
26.04.2025 Lokomotiv GO - Dobrudzha Dobrich - - -
26.04.2025 Marek Dupnitsa - Sportist Svoge - - -
26.04.2025 Minyor Pernik - Ludogorets R. II - - -
26.04.2025 Strumska Slava - Spartak Pleven - - -
26.04.2025 Yantra Gabrovo - Montana - - -
Round 34
03.05.2025 CSKA Sofia II - Etar Veliko Tarnovo - - -
03.05.2025 Dobrudzha Dobrich - CSKA 1948 II - - -
03.05.2025 Fratria Varna - Marek Dupnitsa - - -
03.05.2025 Lovech - Dunav Ruse - - -
03.05.2025 Ludogorets R. II - Belasitsa Petr. - - -
03.05.2025 Montana - Minyor Pernik - - -
03.05.2025 Nesebar - Strumska Slava - - -
03.05.2025 Pirin Blagoevgrad - Yantra Gabrovo - - -
03.05.2025 Spartak Pleven - Botev Pld. II - - -
03.05.2025 Sportist Svoge - Lokomotiv GO - - -
Round 35
07.05.2025 Belasitsa Petr. - Montana - - -
07.05.2025 Botev Pld. II - Nesebar - - -
07.05.2025 CSKA 1948 II - Sportist Svoge - - -
07.05.2025 Dunav Ruse - Dobrudzha Dobrich - - -
07.05.2025 Etar Veliko Tarnovo - Spartak Pleven - - -
07.05.2025 Lokomotiv GO - Fratria Varna - - -
07.05.2025 Lovech - Pirin Blagoevgrad - - -
07.05.2025 Marek Dupnitsa - CSKA Sofia II - - -
07.05.2025 Minyor Pernik - Yantra Gabrovo - - -
07.05.2025 Strumska Slava - Ludogorets R. II - - -
Round 36
10.05.2025 CSKA Sofia II - Lokomotiv GO - - -
10.05.2025 Dobrudzha Dobrich - Lovech - - -
10.05.2025 Fratria Varna - CSKA 1948 II - - -
10.05.2025 Ludogorets R. II - Botev Pld. II - - -
10.05.2025 Montana - Strumska Slava - - -
10.05.2025 Nesebar - Etar Veliko Tarnovo - - -
10.05.2025 Pirin Blagoevgrad - Minyor Pernik - - -
10.05.2025 Spartak Pleven - Marek Dupnitsa - - -
10.05.2025 Sportist Svoge - Dunav Ruse - - -
10.05.2025 Yantra Gabrovo - Belasitsa Petr. - - -
Round 37
17.05.2025 Belasitsa Petr. - Minyor Pernik - - -
17.05.2025 Botev Pld. II - Montana - - -
17.05.2025 CSKA 1948 II - CSKA Sofia II - - -
17.05.2025 Dobrudzha Dobrich - Pirin Blagoevgrad - - -
17.05.2025 Dunav Ruse - Fratria Varna - - -
17.05.2025 Etar Veliko Tarnovo - Ludogorets R. II - - -
17.05.2025 Lokomotiv GO - Spartak Pleven - - -
17.05.2025 Lovech - Sportist Svoge - - -
17.05.2025 Marek Dupnitsa - Nesebar - - -
17.05.2025 Strumska Slava - Yantra Gabrovo - - -
Round 38
24.05.2025 CSKA Sofia II - Dunav Ruse - - -
24.05.2025 Fratria Varna - Lovech - - -
24.05.2025 Ludogorets R. II - Marek Dupnitsa - - -
24.05.2025 Minyor Pernik - Strumska Slava - - -
24.05.2025 Montana - Etar Veliko Tarnovo - - -
24.05.2025 Nesebar - Lokomotiv GO - - -
24.05.2025 Pirin Blagoevgrad - Belasitsa Petr. - - -
24.05.2025 Spartak Pleven - CSKA 1948 II - - -
24.05.2025 Sportist Svoge - Dobrudzha Dobrich - - -
24.05.2025 Yantra Gabrovo - Botev Pld. II - - -